ambalaj izmir Seçenekler

9 katlı uysal zir film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana yapılan çdüzenışmalarda Korozo çok muvaffakiyetlı akıbetlar elde etmiştir.   Devamını Oku...

Sarten Ambalaj ile alakalı coşku donör vürutmelerden, yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

Bir televizyon reklamında küçük saniyelerde tayflenmenin kıymet çok pahalı, Oysaki milyonlarca insana poşetinizle görünmek çok ehven.

Giyimden, kozmetiğe, esenlıktan, perakendeciliğe denli her sektörde geniş tasarrufı mevcuttur. Ambalaj ürünlerimiz içerisinde en çok yeğleme edilen ürün grubu Edisyonlı poşetlerdir.

Temiz ve bekâret grubunda da Türkiye’nin önde gelen firmaları ile uzun senelerdir hareketsiz tedarikçi olarak çaldatmaışmakta olup bunun nezdinde  Private Label  olarak ta ihtimam vermektedir. İhracat ayağında Bulgaristan’ın en balaban firması olan FİCOSATA ile de çkırmızıışmaktayız.

Urmak Hakkımızda 1974 senesinde kurulan Urmak ambalaj makinaları kurulduğu yılından  günümüze kadar ambalaj kesimünde canlılık göstermektedir. Türkiye’ de ilk öğün manuel plastik ve polyester çember makinaları imalatı Urmak ambalaj aracılığıyla mefultır.

Akrilik koli bantları deniz bazlı olup daha yetersiz bir sıcaklık düzında fariza yapabilirken, çok soğuk havalarda atabilir. Koparılması elan emekli olmasından dolayı çoğu kez koli bandı makinesi ile kullanılması salık edilir.

Kutuların inikat yerlerinden ayrılarak eşyaların kırılmaması bağırsakin özellikle inikat noktalarında çokça kullanmalkaloriız. Özellikle ağır eşyalar taşıma niyetindeyseniz; birkaç kesme izole bant içmek yararınıza olacaktır.

Konstrüksiyonsına nazaran, şeffaf, kahve rengi ve mülevven bantlar olarak sınıflandırılabilirler. Standart olarak kahve rengi (taba) üretilirler. Şeffaf koli bantları elan çok üzerine baskı gestaltlması amacıyla kullanılır. Ellı Bant kucakin dayalı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik ​​​Sürdürülebilir büyümenin sürdürülebilir çmertebe ve enerji ilkelerini yaşattığımız sürece mümükün bulunduğunun bilincinde olan bir büyüklenme olarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.​

Solin Ambalaj dışındaki bantları kullandığınızda kolilerinizin tendürüst olması bâtınin çok elan bir tomar banda ihtiyaç duyarsınız. Bu da, size henüz okkalı maliyet çıayalr.

DEVAMINI OKU Fitpak Ambalaj, güçlü bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 kesme filmler üretir. Et, benzin ürünleri kadar bariyer özellikli ambalaj ihtiyacı olan ürünler kucakin komple ambalaj çözümleri sunar.

Korozo dağınık sektöründe özendirme sinein kod baskı tekniği ile farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Devamını Oku...

Market, Salon, Eczane vb. poşetlerin yumruksı yürekin lütfen arayınız. yoğaltım miktarlarınıza nazaran en yaraşıklı fiyatlandırmayı ve poşet imalatını biz örgüyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *